Oferta indywidualna

Cennik Indywidualny

Title Separator
1h 2h 3h Przekroczona minuta
Pon-Pt 25 30 35 0,5
Sb-Ndz i Święta
35 40 45 0,5

 

Zniżka na Kartę Dużej Rodziny (-20%) obowiązuje cały tydzień, na bilety 1 i 2 godzinne (1h i 2h).

Zniżka na Kartę Mieszkańca Gdańska (-20%) obowiązuje w każdy WTOREK (po okazaniu aktywnej KMG), na bilety 1 i 2 godzinne (1h i 2h).

Nasze Atrakcje

Title Separator
1460 m2

Prawie 1500 metrów kwadratowych przeznaczonego wyłącznie dla Waszych dzieci. Las tropikalny pełen wrażeń i przygód.

Głowna konstrukcja zabawowa

Największa budowla, najwięcej nauki, najwięcej zabawy!  Między przejściami natkniesz się na statek, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową, tyrolkę i inne atrakcje.

Statek piracki

Wskocz na statek i bądź poszukiwaczem przygód! Kufry ze złotem piratów, wyrzutnie piłek, tajemnicza misja… czekają na załogę statku! Pamiętaj – tylko kapitan może dowodzić kołem sterowym!

Uniwersalność

Organizujemy przyjęcia urodzinowe, zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne. Kompleksowo zajmujemy się organizacją dziecięcych spotkań. Urozmaicamy czas każdemu kto nas odwiedzi!

Edukacyjna ścieżka rowerowa

Naucz dziecko jeździć na pierwszym rowerze! Super trasa o prostej konfiguracji sprawi, że dziecko chętnie wsiądzie na rower w przyszłości.

Strefa dla dzieci do 3 lat

Zbudowana z kolorowych klocków, pochylni i tunelów. Kończąc przejście przez tor dziecko może wskoczyć w basen z piłeczkami. Gwarantowana super zabawa dla maluchów! Wszystkie pokłady energii zostaną w tym miejscu!

Drabinkowe wyzwanie

Znasz grę ziemia parzy?! To świetnie, ponieważ wyzwaniem dla dziecka będzie przejście przez cały tor nie dotykając podłoża! Nasuwa się jedno pytanie. Ile prób będzie potrzebnych, aby osiągnąć ten cel?!

X