O nas

Witamy w Playground Arena

Title Separator

Playground Arena

To miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie się nie tylko dobrze bawić, ale również poznawać, uczyć i rozwijać!

Prawie 1500 metrów kwadratowych
Drabinkowe wyzwanie
Strefa dla dzieci do 3 lat
Edukacyjna ścieżka rowerowa
Statek piracki
Głowna konstrukcja zabawowa

Nasze Atrakcje

Title Separator
1460 m2

Prawie 1500 metrów kwadratowych przeznaczonego wyłącznie dla Waszych dzieci.

Głowna konstrukcja zabawowa

Największa budowla, najwięcej nauki, najwięcej zabawy!  Między przejściami natkniesz się na statek, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową, tyrolkę i inne atrakcje.

Statek piracki

Wskocz na statek i bądź poszukiwaczem przygód! Kufry ze złotem piratów, wyrzutnie piłek, tajemnicza misja… czekają na załogę statku! Pamiętaj – tylko kapitan może dowodzić kołem sterowym!

Uniwersalność

Organizujemy przyjęcia urodzinowe, zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne. Kompleksowo zajmujemy się organizacją dziecięcych spotkań. Urozmaicamy czas każdemu kto nas odwiedzi!

Edukacyjna ścieżka rowerowa

Naucz dziecko jeździć na pierwszym rowerze! Super trasa o prostej konfiguracji sprawi, że dziecko chętnie wsiądzie na rower w przyszłości.

Strefa dla dzieci do 3 lat

Zbudowana z kolorowych klocków, pochylni i tunelów. Kończąc przejście przez tor dziecko może wskoczyć w basen z piłeczkami. Gwarantowana super zabawa dla maluchów! Wszystkie pokłady energii zostaną w tym miejscu!

Drabinkowe wyzwanie

Znasz grę ziemia parzy?! To świetnie, ponieważ wyzwaniem dla dziecka będzie przejście przez cały tor nie dotykając podłoża! Nasuwa się jedno pytanie. Ile prób będzie potrzebnych, aby osiągnąć ten cel?!

X