Oferta Grupowa

Cennik Szkolny

dla grup szkolnych i przedszkolnych powyżej 15 os.
Title Separator
1h 2h
Pon.-Pt. 20,00* 25,00*
Sob.-N.

* Cena za jedno dziecko.

* Dotyczy rezerwacji od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15.

Playground Arena to plac zabaw dla dzieci, znajdujący się w części zadaszonej Fun Areny na Stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku.

Plac dzieli się na kilka części z atrakcjami przeznaczonymi dla dzieci w wieku do lat 12.

Główna strefa zabaw opiera się na ponad trzy metrowej konstrukcji pozwalającej dzieciom na trening koordynacji ruchowej, rozwój fizyczny, integrację grupową, pobudzając przy tym wyobraźnię. Pozostałe strefy pozwalają poprawnie reagować na sygnały wzrokowe, słuchowe i słowne, uczą poprzez zabawę, współzawodnictwo, kreują aktywność ruchową.

Najważniejsze są dla nas dzieci i pragniemy, by każde z nich wyszło od nas zadowolone.

Proponujemy dwa rodzaje pakietów, w zależności do czasu jakim Państwo dysponują.

 

 

Nasze Atrakcje

Title Separator
1460 m2

Prawie 1500 metrów kwadratowych przeznaczonego wyłącznie dla Waszych dzieci. Las tropikalny pełen wrażeń i przygód.

Głowna konstrukcja zabawowa

Największa budowla, najwięcej nauki, najwięcej zabawy!  Między przejściami natkniesz się na statek, pajęczą sieć, ścieżkę rowerową, tyrolkę i inne atrakcje.

Statek piracki

Wskocz na statek i bądź poszukiwaczem przygód! Kufry ze złotem piratów, wyrzutnie piłek, tajemnicza misja… czekają na załogę statku! Pamiętaj – tylko kapitan może dowodzić kołem sterowym!

Uniwersalność

Organizujemy przyjęcia urodzinowe, zapraszamy grupy przedszkolne i szkolne. Kompleksowo zajmujemy się organizacją dziecięcych spotkań. Urozmaicamy czas każdemu kto nas odwiedzi!

Edukacyjna ścieżka rowerowa

Naucz dziecko jeździć na pierwszym rowerze! Super trasa o prostej konfiguracji sprawi, że dziecko chętnie wsiądzie na rower w przyszłości.

Strefa dla dzieci do 3 lat

Zbudowana z kolorowych klocków, pochylni i tunelów. Kończąc przejście przez tor dziecko może wskoczyć w basen z piłeczkami. Gwarantowana super zabawa dla maluchów! Wszystkie pokłady energii zostaną w tym miejscu!

Drabinkowe wyzwanie

Znasz grę ziemia parzy?! To świetnie, ponieważ wyzwaniem dla dziecka będzie przejście przez cały tor nie dotykając podłoża! Nasuwa się jedno pytanie. Ile prób będzie potrzebnych, aby osiągnąć ten cel?!

X